demo-clip-css

Nabízíme

JM družstvo Wybranetz je schopno vyhovět téměř veškerým vašim požadavkům, což deklaruje i šíře poskytovaných služeb v souhrnu činností, ke kterým je dle živnostenského rejstříku oprávněno, viz živnostenský rejstřík

Hlavní aktivity

ŠICÍ DÍLNA

Dne 1.2.2018 byl spuštěn provoz šicí dílny v Brně, kde ušijeme téměř cokoli v souladu s vašimi přáními - specifikovanými při osobní konzultaci. Návrhář následně zpracuje vaši představu do konkrétní podoby.

Specializujeme se na textilní výrobky na společenské akce - potahy na židle, ubrusy, rautové sukně, dekorační stuhy, běhouny, ubrousky a příborové kapsičky, které sami prodáváme či půjčujeme. Dle požadavku zhotovíme i nášivky či výšivky.

Věnujeme se šití různých druhů vícekusové výroby pro podnikovou klientelu (oděvy, fukční i bytový textil).

Máme rádi zvířata a chápeme starostlivé majitele, na přání tedy šijeme i oblečky pro domácí mazlíčky v libovolných provedeních (např. šatičky pro psy s kapsičkou na snubní prstýnky)

SPOLEČENSKÉ CENTRUM

V rámci společenských akcí vypomůžeme s organizací, zajištěním doprovodného programu i pomocného personálu.

Zaměřujeme se i na aktivity související s přípravou svatby nevyjímaje vytvoření svatebního plánu, organizačních schémat, aranžmá, včetně zapůjčení/ušití šatů pro družičky a poskytnutí "svatebních kamarádek" pro nevěstu.

Zajistíme vám veškeré vybavení a dekorace na společenskou akci v jakýchkoli prostorách, i venku.

Zapůjčíme židle, stoly, skříňky, dekorační textilie (viz výrobní program šicí dílny, či na přání), dekorační předměty i nádobí v retro stylu. Naší specializací je styl vintage.

Sál Wybranetz je vhodný zejména pro společenské akce typu večírků a plesů, dále pak rodinných akcí jako svateb či oslav různých jubileí, neméně pro konání firemních školení či teambuildingů a samozřejmě i koncertů a výstav

Café Wybranetz se postará o zpříjemnění běžného dne výbornou kávou či jiným drinkem stejně jako o zajištění občerstvení na vašem eventu.

Obstaráme potřebný papírenský sortiment, náležitosti pro sportovní vyžití, zábavu, dárkové i zdobící předměty včetně bižuterie.


Neváhejte se na nás obrátit, nemůžeme slíbit, že Váš sen se stane skutečností, ale společně se mu co možná nejvíc přiblížíme.